آیین نامه آموزشی

 1. دوره های مدرسه کسب و کار بانیا به صورت نظری و عملی می باشد که حدود بیش از %۵۰ آموزش بصورت کاملا کارگاهی و عملی بوده و مابقی آن با استفاده از وسایل کمک آموزشی نظیر (وبینار ، آموزش تعاملی تحت وب و…) بصورت تئوری برگزار می گردد.
 2. کلیه فعالیت های مدرسه کسب و کار بانیا مطابق قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران و دانشگاه آزاد اسلامی خراسان (پردیس بین الملل) می باشد  که فراگیران موظفند از آن تبعیت نمایند.
 3. شرکت کنندگان در دوره ها موظف به رعایت کلیه شئونات اسلامی، اخلاقی و انضباطی  بوده و در صورت تشخیص عدم صلاحیت، فراگیر از ادامه آموزش محروم خواهد شد.
 4. پیش از ثبت نام در هر دوره، مشاوره رایگان توسط کارشناسان ما انجام شده و اطلاعات لازم در اختیار متقاضیان محترم قرار داده می شود.
 5. جهت تکمیل پرونده و انجام ثبت نام، ارائه یک برگ کپی کارت ملی ، آخرین مدرک تحصیلی و فرم تکمیل شده ثبت نام به کارشناس آموزش الزامیست. تکمیل اطلاعات پرسنلی و تماس، به جهت هماهنگی بین موسسه و فراگیران محترم از قبیل اعلام لغو دوره، تغییر ساعت و روز برگزاری دوره و …. ضروری بوده و در غیر این صورت هیچگونه مسئولیتی متوجه بخش آموزش مدرسه کسب و کار بانیا نمی باشد.
 6. ثبت نام قطعی به سه شیوه  تماس تلفنی با واحد آموزش، ثبت نام آنلاین در وب سایت ، و ثبت نام از طریق دانشگاه می باشد و شهریه هر دوره از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و شناسه پرداخت و قبض می باشد
 7. قبل از قطعی شدن ثبت نام، فراگیر می بایست جهت استفاده از تخفیف های مذکور درخواست خود را مطرح نماید. تخفیف ها تا سقف معینی قابل تجمیع بوده و در صورت احراز شرایط لازم، فقط تا سقف ۲۰% لحاظ می گردد. فراگیران محترم توجه داشته باشند که تخفیف های در نظر گرفته شده ممکن است با توجه به شرایط مختلف تخفیف برای کلیه فراگیران کلاس قابل استفاده نباشد.
 8. ظرفیت کلاس های نیمه خصوصی ۸ الی ۱۲ نفر و کلاس های عادی تا سقف ۳۰ نفر می باشد.
 9. در صورت وجود پیش نیاز برای دوره، تسلط فراگیر بر مطالب پیش نیاز آن دوره الزامی است.
 10. طبق قوانین استاندارد آموزشی به ازای هر نود دقیقه کلاس ۱۵ الی ۲۰ دقیقه استراحت برای فراگیران در نظر گرفته شده که طبق قانون اجرا می شود.
 11. در صورت انصراف مدرس دوره به هر دلیل، مدرسه کسب و کار بانیا مجاز است نسبت به جایگزینی مدرس مربوطه با فرد دیگری که استانداردها و مقررات را داشته باشد، اقدام نماید.
 12. تشکیل کلاس در هر دوره منوط به احراز حد نصاب لازم جهت برگزاری کلاس بوده و در صورت لزوم، کلاس  تا موعد مقرر به تعویق خواهد افتاد؛ لذا خواهشمند است با در نظر گرفتن مورد فوق نسبت به هماهنگی با کارشناسان آموزش و ثبت نام اقدام نمایید. لازم بذکر است که در صورت عدم برگزاری دوره توسط مدرسه کسب و کار بانیا به دلایل ذکر شده، دوره آموزشی یک ماه کاری به حالت تعلیق درآمده و در صورت استمرار، مدرسه کسب و کار بانیا مکلف به استرداد کامل وجه پرداختی می باشد.
 13. مدرسه کسب و کار بانیا  مجاز است بنا بر ملاحظات، براساس توافق مدرس و شرکت کنندگان دوره، تاریخ و ساعت و همچنین محل برگزاری دوره را تغییر دهد.
 14. فراگیر موظف است درصورت عدم تمایل جهت شرکت در دوره آموزشی، انصراف خود را کتباً به واحد آموزش اعلام نماید. نحوه استرداد وجه پرداختی طبق شرایط ذیل امکان پذیر می باشد:    الف) در صورت انصراف تا یک هفته کاری قبل از شروع کلاس، ۱۵% از کل وجه دوره کسر خواهد شد.   ب) درصورت انصراف تا سه روز کاری قبل از شروع کلاس ۴۰% از کل وجه دوره کسر خواهد شد.   ج) درصورت انصراف همزمان با شروع کلاس ۷۰% از کل وجه دوره کسر خواهد شد.   د) درصورت انصراف بعد از شروع کلاس، هیچ مبلغی از وجه دوره مسترد نخواهد شد.
 15. استفاده و کار با تجهیزات کارگاهی هر دوره با هماهنگی و نظارت اساتید و مسئولین مدرسه کسب و کار بلامانع می باشد. در غیر این صورت مسئولیت هر گونه آسیب مالی یا صدمه جانی(اعم از جزئی یا کلی)، مستقیما بر عهده خود فراگیر خواهد بود.
 16. در صورت صدمه زدن به امکانات فضای آموزشی و سایر تجهیزات سخت افزاری کلاس در طول دوره، خسارت وارده عیناً دریافت می گردد.
 17. شرایط دریافت گواهینامه رسمی پایان دوره مدرسه کسب و کار بانیا، حضور فراگیر در حداقل ۷۰% جلسات کلاس، تسویه حساب کامل، نظر مساعد اساتید دوره، قبولی در آزمون پایان دوره(در صورت وجود) و درخواست فراگیر جهت صدور مدرک می باشد. صدور و تحویل گواهینامه رسمی هر دوره، حداقل یک هفته کاری پس از پایان دوره مربوطه و با هماهنگی قبلی جهت مراجعه امکان پذیر است. لازم بذکر است که گواهی صادر شده، تنها یک دوره کوتاه مدت تخصصی بوده و معادل هیچ یک از مدارک مقاطع دانشگاهی نظیر کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری نمی باشد.
 18. ضبط جلسات تدریس بصورت ویدیوئی اکیدا ممنوع می باشد و ضبط صوتی فقط با هماهنگی اساتید و تایید واحد آموزش امکان پذیر است. بدیهی است که در صورت رویت، برخورد مناسب با آن صورت می پذیرد.
 19. استفاده از تلفن همراه در کلاس مجاز نمی باشد و از فراگیران تقاضا می گردد که پیش از آغاز کلاس، تلفن همراه خود را خاموش و یا بی صدا نمایند.
برچسبها
مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

بهتر است دیدگاه شما در ارتباط با همین مطلب باشد.

0